| anonim_4396 a întrebat:

Hey. mai exista imvu hack 2011?! Am inteles de la cineva ca a functionat o perioada de timp,... dar din cauza updateurilor de pe imvu nu mai merge...

5 răspunsuri:
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Eu am downloadat imvu hack 2011 [2] si am dat cate credite vreau, username si imi spune ca in vreo 2 am creditele dorite...acum sper sa mearga...iti dau site-ul de pe care am downloadat : http://www.4siared.com/file/teRVv9pn/IMVU-CREDITS-HACK-2011__2_.html

| HappyDay a răspuns (pentru TyoღMarilynManson):

Heyy si u ai ala? si tie iti da in 2 zile? big grin

| TyoღMarilynManson a răspuns (pentru HappyDay):

Nu,ideea e ca nu mi-a dat sad

| mihai_2531 a răspuns:

Am crezut ca aici nu sunt doar tocilari las-o balta pe nimeni nu nintereseaza

| superalin11 a răspuns:

Eu zic sa nu iei hack ca au virusi