| Dudyda a întrebat:

Cine imi poate da si mie un cont lady popular cu nivel peste 5 cu ceva dolari si daca se poate si diamante? Daca nu aveti diamante nu-i nicio problema.Eu m-am plictisit sa mai joc provocari ca sa castig 30 de infruntari(unul din scopurile niveluli 5)

1 răspuns:
| madymadalina99 a răspuns:

Buna...pai am eu un cont cu nivel foarte mare ( 21 ) si daca vrei ti-l donez, eu nu mai am ce face cu el, dar ti-l dau pe privat! da-mi id tau si o sa-ti dau userul si parola