| FIR a întrebat:

Cum castig diamante la lady popular?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Joaca jocuri.

4 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Pai ai o singura posibilitate.intri la Mall>>Mistery si ai posibilitatea de a castiga diamante, bani, accesorii si altele :-)

| Alecsyyya a răspuns:

Diamnatele le poti cumpara cu bani reli. Diamantele sunt mijlocul de plată premium în joc. Acestea pot fi primite în câteva moduri– prin trimiterea unui SMS, prin PayPal sau prin card de credit, prin atragerea prietenilor (vei primi 10% din diamantele cumpărate de la jucători pe care i-ai invitat tu în Lady Popular) sau jucând buticul misterios. Cand o sa faci 100 de zile o sa primesti 200 de diamnate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme online cu subtitrare in romana , streaming foarte bun si o calitate a imaginii de invidiat , va asteptam pe http://doarfilmeonline.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a 100 zi iti dau 200 diamante adica 13000 dolari