| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune un laptop bun pentru editat.Nu ma intereseaza deloc jocurile sau alte chestii decat sa editez pozele sau videoclipurile etc...
Vreau un laptop pana in 1500 lei.
Sa comenteze doar cei care au unul de genul sau au testat unul.

2 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti! Pentru editari foto/video iti trebuie cel putin un i5, laptop-urile care il contin incep de la 1800 in sus. Totusi, m-am uitat putin si asta e cea mai buna varianta https://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/
Nu te astelta la ceva bun de banii astia! Daca optai pentru un desktop era mult mai simplu.

| flixbuster a răspuns:

Pentru editat grafica/video nimic sub i7. Daca e laptop, sa nu fie cu U in coada procesorul. Bugetul tau este departe asa ca nu prea conteaza ce iti iei.