| vlad20003 a întrebat:

Cine imi zice cum sa instalez minecraft forge? Am incercat de 300.000 de ori dar nu merge, imi da black screen (stiu cum sa il repar) eu doar am sters META-INF si dupa aia am pus in minecraft.jar ce continea minecraft forge-ul. Poate fac ceva gresit? Trebuie sa pun si moduri mai intai ca sa mearga? Va rog ziceti-mi! Vreau asa mult sa imi instalez si eu un mod! sad

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Pai daca nu iti merge minecraft poti urma acesti mici pasi :
1)Stergi cu totul minecraft de peste tot chiar si din Start,, %appdata% ''.
2)Intri pe google si scrii minecraft Romania si dai pe prima
3)Dupa ce ai intrat pe site o sa iti apara sus,, Acasa Forum Contact download...'' tu dai pe download si minecraft
4)Acolo o sa iti apara la pasul 1 siteul de descarcare si urmezi restul pasilor
5) Daca chiar nu iti merge scrii pe google java si dai pe prima!

Succes big grin!