| alex15186 a întrebat:

Cine imi zice un sait bun de hack yang pentru metin2.ro?

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Raul nu e adevarat Alex cauta pe google Mt2tools acolo e hack pentru yang e drop hack iti pica la un caine cam 40k eu l-am folosit si sunt multumit de el. Sfatul meu nu il folosi fara limita cam 30min/4 ore sau daca e mai mult e risc nult prea mare de ban eu am strans in 2 saptamani 100kk si l-am sters. FUNDA?

2 răspunsuri:
| 4xFlash a răspuns:

Ba hack de yang drop sau exp nu exista numa GM pune ratele cat vrea el.Nu exista decat FAKE!

| alex15186 explică:

Ok da daca imi fac alt cont il sterge doar pe ala sau le sterge pe toate de pe mail