| VanHelsinG007 a întrebat:

Cine joaca drakensang online? am cont lvl 32 razboinic pe serverul Heredur

14 răspunsuri:
| Aragonro897 a răspuns:

Eu joc.Am un razboinic de lvl 24 pe Heredur.Dar de ce?

| ToxicG a răspuns:

Buna.Eu joc Drakensang, am cont de 40 braconier si sunt pe Heredur.

| VanHelsinG007 explică:

Cu ce nume Georgiana.app am cont de 40 mag acum

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Buna eu am un cont este magician de levelu 38 si mai am unu e razboinic de 34 si un braconier de 32 salut o seara fericita

| Nitu_Dani_1994 a răspuns:

Am si eu un cont drakensang de 29.

| Number27 a răspuns:

Si eu joc... am mai multe conturi... de 40. 24. 15 etc

| ToxicG a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Manadreapta,e q2 pe sfarsit, am haina de la Sigri, manusa lui Ammon, o amuleta legendara si Desteptarea lui Yachak.Are aproape 3 mii viata, lvl 18 la stiinta, calul de eventul cu sargon, 2 mii altaur, cateva costume, e legionar al ordinului si am si niste animatii + inventar marit o data si seif la fel. As vrea magu de 40. Da`mi add la pitic_te. iubeste.

| ToxicG a răspuns (pentru ToxicG):

A,si 104 aur. big grin

| ToxicG a răspuns (pentru Number27):

Ai cont de magician de 40?

| VanHelsinG007 explică (pentru ToxicG):

Si vrei sa-ti dau magu?laughingnu il dau.e de q5.si app in joc te cunosc

| Number27 a răspuns (pentru ToxicG):

Am avut dar cineva a sters magicianul

| ToxicG a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Cine esti?

| crocadas a răspuns:

Eu joc de jumatate de an.am war de lvl 45 tanar centurion fuul legendar q3.mortis.mag lvl 38 centurion.arcas lvl 38 tanar centurion si arcas lvl 25 cu unicele de la eventul:desert de esente.
si ma cheama crocadas pe servereul hereudur

| Matei_Bogde_1992 a răspuns:

Man ai skepe ca mar iteresa contul