| Cristescu_Cristescu_Robert_Alexandru_1993 a întrebat:

Cine ma ajuta sa joc gta samp fundita

Răspuns Câştigător
| Hector99 a răspuns:

Te ajut eu.Deci trebuie sa ai gta san andreas instalat si dupa sa descarci de pe www.sa-mp.com sa-mp si dupa instalezi sa-mp acolo unde ai instalat si gta san andreas:) daca nu te descurci ad:roby_angelslayer@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Willy112 a răspuns:

Daca ai samp deja si nu sti cum sa te joci atunci intra pe serverul asta 93.119.26.201:7777 si ma gasesti sub numele de Will_Kill. Apoi te ajut eu cumva. Daca ai neclaritati ad:willyderscanu@yahoo.com

| moartetiganilor a răspuns:

Cu ce sa te ajut?
sa iti pun mana ta pe mouse?