| COSMIN01_8510 a întrebat:

Cine-mi explica cum se baga tokeni pe top elven cu cheat engine 6.1 are funda!

Răspuns Câştigător
| NuCa20 a răspuns:

Cheat-engine = 0, e just 4 fun, adaugatu tokenurilor, goldului, upgradeul la jocuri si toate astea sunt doar o iluzie, la modu ca ti le arata doar tie si atat, ele nu sunt implementate si in baza de date reala a site-ului/jocului, daca cheat-engineul ar fi fost cu adevarat capabil sa faca chestiile astea nu doar iluzii optice ar fi trebuit sa fie un program mult mai complex care sa fi avut acces la aproapte toate bazele de date existente din orice domeniu, si daca ar exista un asemenea program crede-ma ca nu ar rula free pe internet ca ar fi o mina de aur la propriu asa ceva