| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Pentru cine joaca Top Eleven pe facebook, cum pot sa fac rost de mai multi Tokeni...Am vazut un video cu Cheat Engine parca, l-a probat cineva? Cine ma ajuta sa fac rost de Tokeni funda si vot

Răspuns Câştigător
| KetaminaMDMA a răspuns:

Cheat engine e un hack usor de manevrat si bun.dar e doar temporar adica dupa ce iesi din joc nu mai ai token gen, iti cumperi chestiile necesare si alea raman dupa dispar alea si trebuie sa faci iar hack-u

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KetaminaMDMA da-mi id-ul tau sa ma ajuti te rog.Ti-am dat funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KetaminaMDMA vrei sa zici ca va disparea si ceea ce cumperi cu token?

| Andrei_Tanase_1997 a răspuns:

KetaminaMDMA help-me please sad iti dau id meu!