| Dennisrosu a întrebat:

Cine stie de ce imi da,, Activation denied`` cand bag codul de activare pe Mount & Blade Warband 1.1? Pentru ca la verisorul meu i-a mers codul.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de unde ai facut rost de joc si de serial. Uite, si eu iti iau fix acuma un joc piratat de pe net, il instalez, dar in loc sa aplic crackul folosesc un serial legitim de pe un CD/DVD cumparat sau un serial achizitionat pe Steam sau alta metoda similara. Poate ca tu nu ai urmat aceeasi pasi pe care i-a urmat varul tau...

3 răspunsuri:
| KillerMafiotul a răspuns:

Nu stiu nici eu.

| KodrutZ a răspuns:

Tocmai de aia. Codul ala e unic. Daca verisorul maninca o piine, poti si tu sa o mai maninci inca o data?

| Dennisrosu explică (pentru KodrutZ):

Mai, jocul meu nu e cumparat si nici al lui.Varianta spusa de tine este valabila doar la jocul cumparat. Daca stii alt motiv esti liber sa il spui dar varianta asta de motiv nu merge la joc daca nu e cumparat.