| alex癌 a întrebat:

Cine stie GUILD de romani pe vindictus europe?
Sau cine joaca spuneti numele la caracter ca se ne bagam ca prieteni.
Pe mine ma cheama AleXxXStar

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Ce lvl ai? big grin
Si cauta la guild-uri "Romania" vei gasi o multimeeee

5 răspunsuri:
| alex癌 explică (pentru Ichnat):

Pai pe asta europe am abia lvl 13 dar fac repede
Am incercat dar nu gasesc

| Ichnat a răspuns (pentru alex癌):

E nu gasesti... nu sti tu sa cauti tongue
Eu am lvl 54... parca big grin

| alex癌 explică (pentru Ichnat):

Poate... dar tu nu esti intr-o gilda romaneasca?

| Ichnat a răspuns (pentru alex癌):

Am fost... dar nu te ajuta nimeni laughing... asa sunt romanasiwinking

| Rotariu_Cezar-Iulian_Cenzo_1996 a răspuns:

Am doua caractere unu lv 6 unu lv 17, joc de 2 zile, numele Cenzo si RCenzo si stiu ca romanii is muisti (unii)dar nici ailalti nu sunt mai de treaba, fain jocu da te plictisesti daca joci singur si nu ai cu cine vorbi apropo daca esti intr-un guild care vorbeste engleza baga-ma si pe mine ca stiu sa vorbesc bine.Am fost intr-un guild Magyargarda, da handicapatii nu intelegeau nimic si nu communicau...praf