| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un server de metin2 Pvm-Pvp fain plssbig grin

Răspuns Câştigător
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

In Romana:Metin2Arena,Metin2AllStars,Metin2Asura.
In Portugheza:Ezy Mt2.
Metin2Arena este un server destul de greu dar este destul de frumos staff-ul comunica cu noi si au foarte multa experienta.
Serverul nu este conceput pentru donatii iar cel mai populat regat este cel Albastru.
Metin2AllStars este destul de "pustiu" pe toate regatele nu ti-as recomenda sa il joci deoarece gasesti foarte greu otele si cu un pret de 100kk-200kk la +0happy.
Sper ca te-am lamurit putin.Sa stii ca fac colectie de fundesmug.

28 răspunsuri:
| laur4all a răspuns:

Hammermt2

| Bruce12 a răspuns:

Salut Te Asteptam Pe Metin2Bz http://metin2bz.ro/ Te Asteptam Cu drag:D

| SooGooD a răspuns:

Metin2gx happy funda

| daniel5000 a răspuns:

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ e ff tare e frumos si va asteptam cu drag multumim!

| daniel5000 a răspuns (pentru SooGooD):

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ e cel mai tare sv intrati si no sa regretati va rog intrati!

| Berny1999 a răspuns:

Http://xat.com/trackmt2 haide pe mt asta e belea foarte tare multumesc!

| RazBoy02 a răspuns:

Eu tias Recomanda Metin2 NGE http://ngegaming.com/desire/ Te Astept cu numele BlackSoldier

| Ledser a răspuns:

Metin2HotStyle http://www.hotstylemt2.ro/

| DiamondDust a răspuns:

Metin2 Lunaris-Online.Server PvP-PvM cu rate 450 http://www.lunaris-online.org/

| XxAlex2012Xx a răspuns:

Metin2 Legend Metin2Gx Metin2roSpeed Metin2rofast fundita?

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
Metin2TDL
si daca mai vrei ma contactati pe id de mess : djsergiu_2000@yahoo.com
Funda?

| QUESTSh a răspuns:

Http://www.metin2.zyntherion.com/ e destul de fain lvl max 250

| Cdr_Aykut_1990 a răspuns:

Metin2 Alaska big grin

| Cdr_Aykut_1990 a răspuns:

Metin2 Alaska big grin are rate mari si lv max 105 super tare metinu poate ne intalnim in Mt2 big grin ma cheama Y0L0

| Admin1234 a răspuns:

Www.Metin2Arges.com este un sv frumos care trebuie incercat acest sv a facut fericita multe lume care a vazut si a dorit sa intre :)

| GideoN a răspuns:

Pai ar fi...Arena in primul rand
In al doilea rand ar fi Furios.
Mie imi place cel mai mult Forgotten.
E cel mai fain metin2pvm din lume.

| Sneik a răspuns:

Metin2DL.Ro http://metin2dl.ro/pvp/index.php?s=acasa...Intrati si nu o sa va para rau

| claudiupetre24 a răspuns (pentru laur4all):

E pvp ma...

| viperaneagra89 a răspuns:

Metin2legionhearth

e super tare merita incercat

| Vlasin_Marius_1994 a răspuns:

Uite un metin2 pvm-easy foarte fain.

Site:http://metin2emotion.mt2.sx/homepage/index.php?s=home

| vladyslavcraft a răspuns:

Incearca meitn2 Elezium e cel mai tare iti garantez daca nuiti placa sa zici dar da-mi unda

| nnexuss a răspuns:

Va asteptam pe Metin2 Puma un server pvp level maxim 250, rate 1000%, multe evoluti, mape speciale si alte chesti noi te asteptam si pe tine.
Site: http://metin2puma.xcp.ro/site/
Skype: neuxs.nexus975

| marioario2012 a răspuns:

Salut incearca metin2 GodLess

| xprs10 a răspuns:

||| Deseara la ora 21:00 event OX |||
MMO-RPG Metin2 PVM Mediu.
www.metin2olds.com

Nivel maxim 99
Canale deschise 1CH
Toate ratele 200%
Rata fierarului: Variaza
Bonusurile pica usor.
Serverul ruleaza 24 de ore pe zi.
Evoluti pana la beta care se pot face +10
Mont-uri clasice la fel si pet-urile + bonusuri.
Toate costumele implementate + Shop cu costume.
Costum V.I.P, STAFF, shiastru negru, alb etc.
Cartile se dropeaza la metine.
Drop cufere clar de luna permanent.
Mai multe vedeti si voi cand intrati pe server.

| goku4960 a răspuns:

SonyMetin2:
•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?
•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)
•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?
•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]
•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)
•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?
•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]
•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.
http://Www.sonymt2.ro