| VanHelsinG007 a întrebat:

Cine vrea hack la drakensang online sa lase pm sau sa imi dea mesaj pe privat

7 răspunsuri:
| r3volut1on a răspuns:

Eu, funda?

| VanHelsinG007 explică (pentru r3volut1on):

Si crezi ca il dau pe o funda?

| r3volut1on a răspuns:

Dar ai pus intrebare, eu te raportez. Fiecare intrebare trebuie sa contina o funda.

| VanHelsinG007 explică:

Hahahalaughing)ma copilas.eu pot sa dau funda cui vreau, ce crezi ca daca ai raspuns primul, trebuie sa primesti si funda?

| Tatarciuc_Antonio_1999 a răspuns:

Eu as vrea neaparat

| Balas_Iulia_1978 a răspuns:

Vreau eu ma cheama conarrs

| Dark2314121 a răspuns:

Da-mi mie hack plizz! ba dar daca chiar avea hack dc sa nu il dea? Ce moare daca il da e un amarat de hack putem trai si fara el daca nil dai nil dai daca nu nu si gata nu moare nimeni!