| Sinistratu a întrebat:

CMZ TPU? Am si eu o rugaminte... Vreau sa ma apuc de un metin privat romanesc. Populat cat de cat cam 100 playeri on ziua si sa aiba rate 200-400% la exp. Nu stiu ce sa mai zic. Vreau sa fac itm greu da lv repede. Cn spune cel mai tare metin de acest gen(nu arena,altarix, NB, sau alte din astea prea clasice) si nu vreau sa aiba mai mult de armuri beta...stiuu sunt prea pretentios, dar spuneti-mi ce jucati voi.Multumesc anticipat si astept multe raspunsuri serioase

1 răspuns:
| LoOkK a răspuns:

Incearca metin2GA e destul de tare eu zic sal incerci uite aici situl http://metin2-ga.com/homepage/