| zRa a întrebat:

Hei,
Caut si eu un Metin PVP CLASIC romanesc... cu arme/armuri pana la beta... sa aiba niste playeri.

Astept serverele + site.
Have nice day.

2 răspunsuri:
| ali17 a răspuns:

Pvp clasic(exista foarte putine servere din astea romane si sunt si foarte slabe) si cu armuri pana la beta... hai frate ca doar hammer are dar hammer e si englez si roman (majoritatea romani)deci eu ti-as zice sa incerci hammer mt2
]

| zRa explică (pentru ali17):

Vreau un PVP Clasic romanesc... nu hammer. + Ca sunt doar ca sunt da rnu am prea gasitbatting eyelashes