| maryusdb23mln a întrebat:

Counter Strike...salut cum fac sa ma urc pe scara fara sa se auda si cand dau pe 4 sa iau grenada sa nu mai dau click care stie? fundita

3 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

La scara nu ai ce face smecheras.robu o sa iti dau eu un cfg bun de pgl original big grin

| Valentin1 a răspuns:

Sall pai ca sa te urci fara sa se auda dai pe shift si ca sa arunci cu grenada dai pe 1 apoi pe 4 si dupa cand dai pe cu iti apare grenada asta e raspunsul corect daca stii sa il aplici e simplu eu is admin... funda?

| maryusdb23mln explică:

Nu ai inteles, eu vreau altceva. Cand dau pe 4 sa imi dea direct grenada in mana nu sa mai dau eu click