| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac o adresă de minecraft singleplayer crack survival? Și dacă reușesc, joacă cineva cu mine survival sau niște hărți gen sky block sau droper?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ori te joci prin LAN si folosesti un program ca Hamachi, ori iti faci un server dedicat si intri tu si prietenii tai pe serverul hostat de calculatorul tau, insa tot prin Hamachi(sau alte programe) trebuie sa va conectati (LAN).

| PainTech a răspuns (pentru LPCTSTR):

Hamachi nu e necesar in cazul unui server dedicat. Personal un port forwarding prin router mi se pare o idee mult mai bună decât hamachi.