| alexalex2001 a întrebat:

Cum fac sa explodeze bilele in bubble shooter ca aici: http://www.youtube.com/watch?v=tJT98r7azJs ?

4 răspunsuri:
| Bulbucel a răspuns:

Cand vezi 2 bile de aceeasi culoare (sa zicem verde) si iti vine bila cu culoare respectiva(verde) pui ca bila sa mearga la cele doua iar ele explodeaza :-P Funda!

| alexalex2001 explică (pentru Bulbucel):

Stiu ma.Dar eu vreau sa stiu cum le fac sa explodeze repede.Ca pana se duce bila la celalalte si explodeaza adorm.

| Bulbucel a răspuns:

Pai exprimate si tu mai clar big grin. In filmulet am vazut ca explodau nu am observat ca mergea repede, sorrywinking.

| alexalex2001 explică (pentru Bulbucel):

Si cum pot face si eu?