| bakugan123 a întrebat:

Cum fac sa imi cumpar arme pe counter strike?

Răspuns Câştigător
| Nickson a răspuns:

Ca sa iti cumperi arme automat apesi F1.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Offline (adica cu boti-din New Game) pe mapele care iti permit (de_dust2 de_Inferno de_dust de_nuke32 de_kabul, etc.) apesi tasta "B" la inceputul rundei si iti va aparea un meniu (prima categorie e cu pistoale, iar urmatoarele -pana la ultimele- este cu arme). Pentru a cumpara spre exemplu M4A1 apesi B apoi 4 si apoi 3.
(asa poti si online pe serverele clasice)
Iar online pe serverele respawn iti va aparea un meniu cand intri pe server in care iti alegi arma pe care il poti reseta tastand /guns in chat.
(1=pistol nou -alegi unul; apesi idn nou pe 1=arma noua -alegi o arma)

| FlashGun a răspuns:

Apesi pe B

| bakugan123 explică (pentru Nickson):

Nu cum imi sterg personajul dar mersi ori cum