| Sam11 a întrebat:

Cum pot baga jocul Ninja fruit pe lg cookie 500 ?

Răspuns Câştigător
| marik99 a răspuns:

Depinde de OS ( Operating Sistem) big grin. Trebuie sa ai Android ca sa iti mearga, si pur si simplu il iei dupa net de pe telefon big grin.

2 răspunsuri:
| Sam11 explică (pentru marik99):

Poti fi mai exact? :d te rog.

| marik99 a răspuns (pentru Sam11):

Deci.Cauti informatii despre telefonul tau.Trebuie sa gasesti undeva OS: (si iti va scrie ce sistem de operare are). Daca scrie Android 1.0.1 sau alte versiuni nu conteaza Android sa fie, intri pe facebook si ori te joci acolo ori gasesti undeva Download Fruit Ninja (sau cum se numeste) for Androidwinking