| ChiritaGabriel a întrebat:

Cum pot face bani pe steam din Team Fortres 2? Daca da, cum? Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall.
In Team Fortress 2 gasesti iteme care te ajuta sa arati altfel. Pe acestea le poti vinde altor jucatori in schimbul banilor.
Pe masură ce acumulezi din ce în ce mai multe jocuri pe profilul de STEAM, pe care trebuie să le si joci, din când în când, iţi va apărea în inventar câte un card sau mai multe, în functie de câte carduri permite jocul.
Cu cât colecţionezi mai multe carduri, cu atât ai mai multe şanse să vinzi din ele.

| userul7200 a răspuns:

Nu poti big grin
Iti trebuie cont premium ca sa poti face trading.

| CrappinMorth a răspuns:

Cumpara macar un lucru de pe tf2 ca sa il ai premium sa poti face trade. Strangi iteme, faci refined, din refined faci hats, daca ai noroc...iti pica ceva bun si iesi in avantaj, vinzi hat.ul pe tf2 outpost sau site.uri de genul, faci key, cu key cumperi gift.uri de la alti jucatori care le dau mai ieftin, vinzi jocurile... S.a.m.d.