| VOXaware a întrebat:

HAIDETI fratilor, va rog sa ma ajutati, am mai pus vreo 5 intrebari despre asta si chiar disper.
La Team Fortres 2 cand intru in meniu merge totul ok, dau la servers si merge bine, dar acum as vrea sa ma conectez pe un server sau sa intru in favorites, history ori lan. Mi Se Blocheaza Team Fortres 2 si Steam, apoi imi iese din joc.

CE POT SA FAC?
DAU FUNDA!
Am reinstalat windows, steam si jocul. Am Microsoft security esentials (antivirus) si am problema asta de 2 sapt.
E jocul care chiar mi-a placut!
Vreau sa il pot Juca In Continuare!

5 răspunsuri:
| DopefLsh a răspuns:

Uită-te dacă ai steam-ul pe modul ONLINE.Şi mie mi se întâmpla la TF2 când aveam steam-ul mod OFFLINE.

| VOXaware explică (pentru DopefLsh):

Il am crying

| VOXaware explică (pentru DopefLsh):

Crezi ca e de la tune up utilities 2013 ca il am pe turbo si poate am dat la o optiune... mai sti?

| DopefLsh a răspuns:

Dezinstalează-l şi vezi, nu am de unde să ştiu dacă nu văd sau umblu prin PC.

| VOXaware explică (pentru DopefLsh):

Am mai zis ca l-am mai reinstalat... sal reinstalez iar? OK!
Va zic dupa aia