| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune pe un dvd un film care este in format PAL, NTSC sau orice film pe care pentru a-l deschide sunt nevoit sa ii montez imaginea in prealabil. Dau funda pentru cel mai elocvent raspuns...

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Sunt paralela in domeniu dar macar m-am chinui sa dau clik ce zici imi dai fundarolling on the floor?

2 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Il scrii cu nero on format.iso
dar nu sunt sigur nu am mai facut dvd uri de mult!

| Emilian86 a răspuns:

Vreau sa pun pe un dvd filme de 5, 6 giga pe care in mod normal le deschid prin montarea imaginii cu daemon tools si nu pot sa le pun pe dvd sau sa le scot din laptop...