| Razer_6774 a întrebat:

Cum poti realiza un demo la Counter Strike! (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Bibishorrrr a răspuns:

Scri in consola(~) record numedemo (Ex:record codat) iar ca sa il opresti scrii in consola(~) "stop"(fara ")
Demo-ul il gasesti in folderul principal al Cs-ului Counter-Strike/Cstrike cu numele pe care l-ai dat (codat.dem)
Ca sa il vizionezi scrii in consola "startdemos sau startmovie numedemo" (fara ")
Sper ca te-am putut ajuta!
FUNDA?

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Scrii in consola " record [numele la demo] " iar cand termini scrii in consola "stop" si "stop record"; iar unde este instalat cs-ul in cstrike o sa gasesti un fisier de genu "[numele la demo].dem" si il dai ce vrea sa vada, el il baga in cstrike, si scrie in consola " play [numele la demo].dem"

FUNDA!