| Eugenika a întrebat:

Cine stie ce este acela un demo pe Counter Strike, si cum se face? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Un demo de counter strike este un fel de videoclip.(Ca si cum ai inregistra cu Fraps, etc.) Ca sa faci un demo deschizi consola si scrii : "record nume" (IN TIMP CE JOCI PE Server) iar cand ai terminat scrii "stop" in consola. Ca sa vezi ce ai facut scrii in consola "playdemo nume" si gata.Demo este un demonstrativ dupa cum sugereaza si numele.

2 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Demo este un videoclip facut pe tine.

| Eugenika explică:

Pai si scriu record Shadow