| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cresc repede pe metin2 la level 33? Am RIB+9 si platosa de tigru+9. Am o platosa mortala+9 si abia la level 34 mi-o pot pune. Vreau sa fac cat mai repede 34, nu mai pot de nerabdare, dar mi-e lene sa cresc. Cresc destul de greu. Fac level la esoterici si imi da 0, 50% pe adunare si nu imi convine. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| aLLin a răspuns:

LvL 1-21 -» Moobi din prima harta.
LvL 21-30 -» Salbatici
LvL 30-35 -» Orci / LvL 30-45 -» Party-uri la ori Negrii
LvL 35-45 -» Desert
LvL 45-55/60 -» v1 (Spider Dungeon 1)
LvL 55/60-80 -» v2 (Spider Dungeon 2)
LvL 80-86 -» Etajul 8 al Turnului Demonilor
LvL 86-99 -» Watery Cavern si Padurea Rosie.

Fundita?big grin

| TzP a răspuns:

@aLLin ma gandeam la o explicatie mai potrivita pentru mine nu asa in general... party-uri la orci negri n-am cu cine sa fac

| aLLin a răspuns:

Incearca la moobi din desert sigur faci fatahappy.

| TzP a răspuns:

Lasati laughing am facut la esoterici laughing Gata