| Aly_9916 a întrebat:

Cum schimb mapa la cs dupa ce dau vot (scriu in consola amx_vote map harta harta si da la vot aleg playeri) si dupa nu se intampla nimic ce trebuie sa scriu in consola sa o schimb? tot cu amx a da si pozele facute cu amx trebuie facute cu amx_ss?

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Trebuie sqa scrii amx_votemap harta harta... nu deslegat
si pozele trebuie facute cu amx_ss " scrii amx_ss nume numar poze"

2 răspunsuri:
| Alleza a răspuns:

Amx_map harta si da pozele tot cu amx poti sa le faci ( amx_ss 3 ) ``Funda``?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Amx_votemap fy_snow de_dust de_dust2 de_aztec sau poti schimba direct mapa amx_map fy_snow
amx_ss trebuie ca serverul sa aiba pluginul!