| Lary_2950 a întrebat:

Cum scot pe cineva din lista de prieteni de pe facebook

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi si jos in stanga scrie "scoate din lista de prieteni". Clik pe el si gata! - l-ai sters din lista! Bafta!

| MariuZ a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai click pe Friends in stanga (acolo unde arata cativa dintre prietenii tai), apoi apare butonul "Edit friends" in dreapta-sus. Dupa ce ai dat un click pe el, pe urmatoarea pagina care iti apare, in stanga-sus, "Recently added". Dai un click pe aia si selectezi "All friends". Il cauti pe cel pe care il vrei sters si dai un click pe "X"-ul din dreptul lui... voila!