| ramonikame a întrebat:

Cum se cumpar animale care nu se afla in shop la barn buddy pe facebook? Si cum sa-mi iau vaca albastra? pls...

2 răspunsuri:
| fLaSh10 a răspuns:

Intri in barn buddy, dai pe magazin si dai pe animal apoi dai adauga cedite si dai prin ce poti tu sa platesti. prin mobil, paypal, card si te descurci tu tongue si am uitat sa-ti zic ca atunci cand e ziua ta primesti 1000 credite tongue

| ramonikame explică:

Eu ma refeream la animale care nu le gasesc in magazin, de ex vaca albastra, puiul de tigru etc. si stiam de cele 1000 de credite. mersi oricum.