| 123crina a întrebat:

De unde pot lua la barn buddy facebook animale rare? Ex: vaca de ciocolata, vaca roz sau albastra...
Astept com-uri. Dau funda la cel care imi da o vaca de ciocolata, roz sau albastra...
Add pe facebook bichescucrinamaria@yahoo.com

10 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Pai ar trebui sa iti apara niste misiuni in partea dreapta sa itimiti la niste prieteni si sa stranci ca mai multe clickuri si primesti animalul

| 123crina explică (pentru TheLoneWolf):

Stiu dar nu m-i-a aparut decat cu calul palmino...

| TheLoneWolf a răspuns:

Pai trebuie sa le faci pe toate vaca e a 5 a parca

| 123crina explică (pentru TheLoneWolf):

Da, dar nu imi mai apare sarcini saptamanale.

| TheLoneWolf a răspuns:

Pai depinde de lv mie la lv 260 nu imi mai apar

| AlexicĂă_Alex_1975 a răspuns:

Trebuie sa ai contul facut cel mult din 2007!

| Jmk_Kosmyn_1998 a răspuns:

Ew_cosmin05@yahoo.com

| Florin_Stefan_1994_2dq8 a răspuns:

Mie pe al cont mi-a aparut la lvl 1! si mi-a dat si jaguar si urs polar si mai multe

| Miclea_Marian_1998 a răspuns:

Eu am 6 vaci roze, 6 albastre si 3 ciocolata + alte rare, ce dai pe ele?