| andrei47 a întrebat:

Cum se instaleaza jocurile pe ps3 modat?

4 răspunsuri:
| andrei47 explică:

Deci nu voi mai avea acces la market sau jocuri online, spre ex am fifa 13 cumparata original nici la fifa original nu voi mai avea acces? mai pe curt imi vor fi oprite orice conexiuni posibile la jocurile online, dar pe browser presupun ca voi putea sta in continuare, nu?

| Trynda a răspuns (pentru andrei47):

Pai iti este blocat contul. Esti banat de la retea pentru totdeauna cat timp e consola modata. Pe browser cred ca poti sa stai, mi se pare ca e independent de psn. Trebuie doar conexiune internet.

| andrei47 explică (pentru Trynda):

Deci sa nu ma stresez ca nu voi sti ca imi pun jocurile pe ps3, le downloadez, le pun pe un cd/dvd si vor fi citite de ps3.

| Zazutuu a răspuns:

NU fa asa ceva! E ilegal.