| PasaruicaAntonio a întrebat:

Cum se scrie tp pe fivem?

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Pentru a scrie un mesaj în chat-ul FiveM, urmarește acești pași:

1. Apasă tasta "T" de pe tastatură pentru a deschide chat-ul.
2. Tastează mesajul pe care dorești să-l trimiți în chat.
3. Apasă tasta "Enter" de pe tastatură pentru a trimite mesajul.
Dacă dorești să trimiteți un mesaj privat către un alt jucător, în loc să tastezi direct în chat, poți tasta "@" urmat de numele jucătorului. De exemplu, dacă vrei să trimiți un mesaj către un jucător numit "John", tastezi "@John" urmat de mesajul tău.