| ΣηJΦY a întrebat:

Cum te duci si iesi din lungsam in metin2?

4 răspunsuri:
| Brangspears a răspuns:

Prin portal sau prin batran, apesi M sa vezi harta si te duci la cel mai aproapiat punct verde, bafta.

| M4RK a răspuns:

In Lungsam poti ajunge prin Muntele Sohan apesi M si jos in partea stanga este un punct verde scrie Lungsam.Sau daca ai lv 60 poti ajunge direct de la teleporter acolo.

| ΣηJΦY explică:

Da dar cum iesi din lungsam pentru ca am vazut pe net ca acolo nu exista teleporter.

| M4RK a răspuns:

Din Lungsam iesi daca te lasi omorat de monstrii si dai oras apoi iesi prin portal.