| bleakk a întrebat:

D ce nu merge niciun hack pe Cs 1.6, nici cd hack,nici leis,ce credeti ca are, nu se activeaza NIICIUNUL.

2 răspunsuri:
| Junior_Hash_1995 a răspuns:

Hackurile pentru Cs 1.6 au virushappy Daca ai instalate Cd hack, leys si astea ai un virus. P.S. Joaca corect!

| Al3xandru95 a răspuns:

Nu merg codurile pe acel cs pentru ca este o versiune de cs pe care nu poti sa activezi codurile. Am patit si eu asa cu un cs si am instalat altu sa incerc sa vad cum e cu codurile. Nu mai are niciun farmec jocu cand joci cu coduri si mai primesti si destroy si alte din astea din cauza codurilor. Mai bine joaca corect si, cand te enervezi ca nu poti sa joci prea bine, iesi pur si simplu din el pana te calmezi ascultand muzica sau facand altceva care sa te relaxeze.