| OlariU3aNdR33a a întrebat:

Hey TpU! As dori daca puteti sa ma ajutati cu o problema legata de cs. :* Deci, Vreau sa folosesc Leis Seren1ty mph leis 01 dar nu-mi merge cand pornesc hack-ul m-i se stinge cs-ul

Va rog ajutati-ma! Scuze Pt. Categorie

2 răspunsuri:
| adytzzw a răspuns:

Deci eu faceam in felul urmator: deschideam cs-ul>il bagam in bara>activam leisul>deschideam inapoi cs-ul>intram pe serverul dorit si gata big grin dar nu mai joc cu hack e mai calumea fara, sa joci cinstit big grin sper ca te am ajutat

| OlariU3aNdR33a explică (pentru adytzzw):

Dar asa faceam si eu
Dar nu merge sad