| MihaiDenis a întrebat:

Daca achizitionez Grand Theft Auto V (GTA 5) de pe steam acum cu reducerea asta la 15 euro mi-l da cu tot cu Online?
https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Au to_V/

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Da, eu l-am luat gen când era 20 de euro și de pe steam e logic ca ți-l dă cu online, e ca și cum l-ai fi cumpărat din magazin.

1 răspuns:
| TomyBrave2019 a răspuns:

Normal. Eu l-am prins la reducere și e foarte fain jocul. Eu an aproape 800 ore în el. Nu o să te plictisești repede.