| Polizey22 a întrebat:

Daca am Grand Theft Auto V Cumparat pe steam si vreau sa incarc niste moduri pe SINGLEPLATER, Si daca ma duc pe online sa le scot din folder, Imi da ban chiard daca-s pe singleplayer?

Răspuns Câştigător
| Frogger_Pepe_1997 a răspuns:

Cu majoritatea modurilor nu poti sa intri in multiplayer pur si simplu. Te atentioneaza ca le ai si NU iti da ban. Pe de alta parte, daca ai modurile facute in asa fel incat sa eviti verificarea online poti sa iti iei ban in orice moment is fara niciun avertisment.

Nu iti iei ban pe steam, doar pe GTA, din moment ce GTA nu are VAC.

2 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

E bine sa nufaci asta pe cont de steam ca iti suspenda contul.

| IulianIuli110 a răspuns:

Pai nu are cine sa iti dea ban pe single player...doar daca nu are pc-ul ceva cu tine.