| DuTzZu15 a întrebat:

Daca am un server de samp cum pot pune pe cineva intro factiune? Ma pot pune si pe mine?

4 răspunsuri:
| Depay a răspuns:

Desigur,numai daca serverul este pe modul RPG si are in script acele comenzi..Normal,comanda este /makeleader [id tau] [id factiune] pentru a baga lider intr-o factiune, iar daca vrei sa bagi pe cineva intr-o factiune, dar nu ca leader, trebuie ca leaderul acelei factiuni sa dea /invite [id]. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Grifer a răspuns (pentru Depay):

HostName: RSD.SoftStrike.Ro
Address: 109.163.233.118:7777
Players: 30 / 50
Ping: 105
Mode: Romania: *DM*
Map: Joaca la noi!

| Tony_Andrei_2000 a răspuns (pentru Depay):

Da dar, scrie ca playerul nu da teste. Cand dau /invite [id]

| Tony_Andrei_2000 a răspuns (pentru Depay):

Da dar, scrie ca playerul nu da teste. Cand dau /invite [id].