| Agentulx a întrebat:

Daca imi descarc un windows oarecare se intampla ceva cu windowsul actual, adica nu se instaleaza decat daca il pornesc?

Răspuns Câştigător
| mihail33 a răspuns:

Descarcal pentru ca nu se instaleaza daca nu il pornesti plzz funda pentru ca si eu am multe windosuri si se instaleaza numai daca il pornesc eu mama sau tata

1 răspuns:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Tu te referi la un Reboot? Sau sa creezi inca un windows in cel actual? Daca te referi la un Reboot iti trebuie un cd cu windows, sa il bagi in cd-room cand porneste pc-ul sa intri in bios, mrg mai multe chestii.In cazul 2 windowsul tau nu pateste nimic.