| Lukian a întrebat:

Am o problema cu windowsul! Atunci cand pornesc PC-ul imi apare sa selectez intre doua windowsuri din cauza ca am instalat din greseala un windows in D si unul in C! Daca il sterg pe cel din D (care e mai mic decat cel din C-are vreo 700 MB) se poate intampla ceva rau? De exemplu sa nu mai mearga windowsul? Va multumesc! Dau funda pentru raspunsul care nu ma face sa reinstalez windowsul...

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pai... il selectezi pe cel din paritia C, iar cand intri in windows ii dai format la D si vei scapa de el thinking

| shnako a răspuns:

Daca il folosesti doar pe cel din C, se poate sterge cel din D. Urmeaza pasii astia cu mare grija:

Apasa Windows (tasta dintre alt si ctrl) + R, scrie "msconfig" fara apostroafe, apasa Boot, selecteaza sistemul de operare de pe D si apasa Delete dupa care confirma. Apoi sterge fisierele de pe D si gata.

| Lukian explică:

Ms pentru raspunsuri da nu sunt chiar asa afon cum vi se pare voua!
In primul rand scrieti mai clar daca tot dati raspunsuri si in al doilea rand stiu ce ii ala "msconfig"!
:d
Aceste raspunsuri nu au functionat! Alte sugestii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeeeeeee. 2 windowsuri. rolling on the floor))))))) uite cum faci... reinstalezi windowsu in C iar partitia D o stergi si faci una nou si gat. va merge foarte bine asas big grin funda