| Kamelya125 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva idei de mape va rog. Funditahappy:*

Răspuns Câştigător
| MaryWhiteRose a răspuns:

Mape pe ce? Pe transformice? Pai:plaja,munte,insula,patinoar,cinema,jungla,hotel, nava de croaziera[am vazut o mapa asa si e tare]de craciun, de halloween, de paste, poti sa faci ce fel de mapa vrei tu happy. Daca nu din tfm nu stiu la ce te referi prin "mape"

3 răspunsuri:
| Shac0 a răspuns:

Sau mape puntru CS 1.6?

| Kamelya125 explică (pentru MaryWhiteRose):

Si poti sa imi spui cum fac sa fac o camera mai mare decat cea normala adica mai mare?

| MaryWhiteRose a răspuns:

Iti trebuie un cod, faza e ca nu-l mai stiu :[. Intreaba si tu pe diferite camere cine stie codul ca sigur il stie cineva big grin.