| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de samp dar va rog numi dat de rpg rp sau wipe pls de stunt unde pot fi admin dau fundda.

Răspuns Câştigător
| razvan5981 a răspuns:

Intra pe skyzone ca este al 2-lea sv de samp in Romania iar adresa este 188.241.63.191: 7777

44 răspunsuri:
| RoByTzU123 a răspuns:

Cel mai smecher server de samp cred ca este skyzone.In skyzone trebuie sa iti iei permis ca sa te plimbi cu masina.Pentru a trece in alt oras iti trebuie pasaport pe care il iei de la primarie.De acolo mai poti sa-ti iei si buletin si job adica loc de munca.In skyzone exista si o biserica in care poti sa intri

| мутнιc a răspuns:

Cel mai bun server romanesc Stunt + DM cu IP'ul 176.9.46.88:7777 Sunt admini o gramada si poti lua si tu, Daca acumulezi destule ore si destui coins[monede] poti lua VIP. cel mai popular este VIP 2, pentru comenzile: /goto, /changename, /color [culoarea la nume]. 500 de sloturi si 400 playeri constant pe server in jurul orelor 1 - 8 seara happy Funda =D?

| costyflamebossulbossilor34 explică:

Inca ceva am incercaty fiecare raspuns ip-ul si nicunul nu merge

| RoByTzU123 a răspuns:

Acesta este ip 188.241.63.191:7777 mai incearcal odata happy

| Tataee1234 a răspuns:

HostName: vGamers:Reality Roleplay[0.3e]
Address: 93.119.26.211:7777
Players: 5 / 50
Ping: 23
Mode:.:: vGamers V4.1 ::.
Map: Los Santos
Este la inceput se cauta lidere
Primesti casa/masina
Daca esti admin poti primi si admin/Daca aduci playeri pe server poti primi admin.

Sper sa intrati n-aveti ce pierde

| slaidnr1 a răspuns:

HostName: Samp.CvL.Ro - The Godfather
Address: samp.cvl.ro:7777
Players: 77 / 150
Ping: 3
Mode: Godfather © CVL.Ro
Map: San Andreas

La level 3 masina personala, iar la level 5 arma infinita. Avem multe updateuri, playeri multi si staf de treaba. va asteptam!

| slaidnr1 a răspuns:

HostName: Samp.CvL.Ro - The Godfather
Address: samp.cvl.ro:7777
Players: 77 / 150
Ping: 3
Mode: Godfather © CVL.Ro
Map: San Andreas

| Florian000 a răspuns:

Intra pe asta e prea tare zici ca esti in realitate daca nu team convins prin asta intra pe sv sa vezi chiar acumHostName: Insomnia | RPG v2.o la 15 on lvlup+50k
Address: 94.24.53.112:7777
Players: 4 / 100
Ping: 9
Mode: Insomnia RO RPG v1.0
Map: San Andreas

| Chio0 a răspuns:

Vreti un server de samp unde sa va apucati serios? Avem un server nou de 4 zile unde ai sanse la Lider/Helper! Este si o comunitate noua pe care vrem sa o ridicam!

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

Stiu ca vedeti slot de 50! Dar daca o sa ne strangem minim 40 schimbam Hostul pe 100 sau si mai mult daca e nevoie! Asteptam playeri serios si activi pentru ridicarea serverului si al comunitatii!
cum v-am mai zis avem si Server de Counter Strike si Metin2.

http://moguliisite.4rumer.net/t4116-server-nou-rpg-bm-zone#4140

http://oradea-cs.justgoo.com/f13-reclama-server-cs-samp

| Chio0 a răspuns:

Vreti un server de samp unde sa va apucati serios? Avem un server nou de 4 zile unde ai sanse la Lider/Helper! Este si o comunitate noua pe care vrem sa o ridicam!

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

Stiu ca vedeti slot de 50! Dar daca o sa ne strangem minim 40 schimbam Hostul pe 100 sau si mai mult daca e nevoie! Asteptam playeri serios si activi pentru ridicarea serverului si al comunitatii!
cum v-am mai zis avem si Server de Counter Strike si Metin2.

| Chio0 a răspuns:

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

| bogboby a răspuns:

95.64.86.159:7777....va asteptam se aleg helperii si leaderii

| costyflamebossulbossilor34 explică (pentru RoByTzU123):

Bun imi dai si mie ipiu

| voli a răspuns:

HostName: ProNion: SA:MP Server [0.3x]
Address: gta.pronion.ro:7777
Players: 124 / 300
Ping: 40
Mode: ProNion GF
Map: San Andreas
Hai si tu ma gasesti Smock29

| Mycko97 a răspuns:

HostName: StrikeArena RPG [0.3x]
Address: 94.176.163.54:7777
Players: 9 / 60
Ping: 98
Mode: SA v5.7.7
Map: Los Santos Uite aici server nou de smap super fain! Seara suntem peste 30 on se dau ldiere si suntem in cautare de admini! big grin

| Coco_Coco_1995 a răspuns:

HostName: {WIPE TOTAL}ORA 19:00 1KK +LVL 10
Address: 192.168.1.2:7777
Players: 0 / 100
Ping: 3
Mode: RomaniaLife RPG v3.8.2
Map: RoYaL's Land
2013 facut dau ce vrei valabil oricand add skype cretucosmin011:* sau mess cretucosmin79@yahoo.com

| adydark a răspuns:

HostName: La 15 on dam 2 levele up + 3kk
Address: 188.212.105.214:7777
Players: 6 / 40
Ping: 17
Mode: TwoGames © GodFather
Map: San Andreas

| costyflamebossulbossilor34 explică:

SC(SUbject Closed)! Am gasit server

| FrancuBogdan a răspuns:

HostName: ProNion: The GF | 1 MAI - 1 An de SA-MP - LVL UP
Address: 93.119.26.207:7777
Players: 142 / 300
Ping: 24
Mode: ProNion GF
Map: San Andreas
Uite aici sv calumea nu uita sa intri pe 1 mai!

| JokkkeR a răspuns:

93.114.222.59:7777 [RO]Drift King Colceag...Cel mai bun server de stunt!
Vip gratis!

| FlaviusxD a răspuns:

HostName: |Romania Super Evolution • [» Let's play! «] •|
Address: 176.222.64.49:7777
Players: 0 / 20
Ping: 8
Mode: • Romanian Server V4 •
Map: San Andreas

| Gligor_Flavius_1995 a răspuns:

HostName: Romania Super Evolution • [» Let's play! «] •
Address: 176.222.64.49:7777
Players: 21 / 50
Ping: 4
Mode: • Romanian Server V4 •
Map: San Andreas

Daca o sa fi activ vei primi admin, si te poti inregistra pe forum www.rsesamp.forumz.ro Poate vei fi unul dintre noi, comunitatea -RSE- ai sanse mari sa primesti Moderator pe forum.

| DavidVilla a răspuns:

Drift King Colceag
DKC este un server nou de Stunt. Toti playerii primesc VIP gratuit. Aici gasesti o multime de lucruri (gangwar, minigun, topgear race).
Te asteptam pe la noi!

| simion23 a răspuns:

HostName: AMAzone.destiny.ro:RPG Server [0.3x]
Address: 89.33.242.172:7778
Players: 4 / 150
Ping: 16
Mode: Version [RPG] v0.3
Map: *.::L-S::.* NU se va da wipe nici odata avem un GM super tare hai si tu si ajutane sal populam!

| Mazuru_Elvis_1997 a răspuns:

HostName: [0.3x]Kit-Zone - Dam helper/admin
Address: 193.84.64.167:7777
Players: 16 / 50
Ping: 50
Mode: kit-zone GF
Map: San Andreas

| costyflamebossulbossilor34 explică:

O adresa unde te pot contacta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Marius_valy1280 ID De mess!

| TheHyro a răspuns:

HostName: Roleplay.HostPlay.Eu e pentru versiounea samp 0.3x
Address: 188.241.14.121:7777
Players: xx / 300
Ping: 37
Mode: PG:RP v4.6
Map: Los Santos

| Si_Atâât_Gaby_1993 a răspuns:

Intrati pe asta 46.102.14.59:7777 este super tare de da de la lv 2.
Se cauta asistenti si lideri intrati!
Inca nu este hostat dar o sa-l hostam cu ajutorul vostru nu mai asteptati!

| Si_Atâât_Gaby_1993 a răspuns:

HostName: [0.3x]Samp.Lunetistii.Ro - The GodFather [0.3x]
Address: samp.lunetistii.ro:7777
Players: 8 / 50
Ping: 26
Mode: Godfather © Lunetistii.Ro
Map: San Andreas

Haideti, level 4 la toti + masina + 2 arme infinite