| Djcbdjch a întrebat:

As dori si eu niste servere de samp RPG pe care pot fi admin/owner/helper. Sunt activ si am experienta. Va rog frumos sa imi dati IP sau DNS la server. Sa fie servere romanesti desigur. Nu vreau servere GF, Stunt, etc. Vreau doar RPG, si nu vreau servere in care sa fie wipe din 2 in 2 zile. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Emir_Karaaslan_2002 a răspuns:

93.119.25.175:7777 daca vrei sa intri.Este un server RPG si poti sa fi helper.

| Emir_Karaaslan_2002 a răspuns:

93.119.25.175:7777 Este un server de RPG. Daca vrei sa intri poti sa fi helper sau admin

| Djcbdjch explică (pentru Emir_Karaaslan_2002):

A cui e serverul?

| Djcbdjch explică (pentru Emir_Karaaslan_2002):

Am intrat pe server si a zis ca nu se recruteaza

| Djcbdjch explică (pentru Emir_Karaaslan_2002):

Nu se mai recruteaza pe ala!

| Djcbdjch explică:

Va rog frumos mai vreau servere de samp