| Gortan_Robert_1996 a întrebat:

Dati-mi si mie un cont de metin 2 regal sau un trade hack va rog!
FUNDA! URGENT

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Gortane sunt Emil, si de cand tu esti nascut in 1996. Oricum lasate de hack-uri dacaq nu vr sa iti virusezi calculatorul sa ti-l faci praf, nu cred ca exista tarde hack, am cautat si eu

1 răspuns:
| Gortan_Robert_1996 explică (pentru EMKing):

Bv mai luat funda dar oricum exista trade hack am gasit eu dar mie nu-mi merge finca am un ativirus handicapat mai mult am nevoie de un cont pe metin2 regal dar lvl peste 100 sau 100 infine