| alex1299 a întrebat:

Dati-mi si mie un hack la farmerama am cautat pe google si n-am gasit nimic. hack de gologani sau mamudel atat fara spped sau altele
lasiti link
fund pentru cel care merge

4 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Nu sunt hackuri al farmerama.e joc online in browser-_-n-are rosts a cautis au sa astepti un raspunz

| andreigroza19 a răspuns:

Mda.ala nu e hack.ala e sistemu de cumparare

| Helpeeer a răspuns:

Stiai ca daca dai sms la nr. 7465 cu textul BIG 6626371 primesti 300 de mamudele? Incearca si tu ca costul mesajului e doar de 1 euro credit(TVA inclus). merge in orice retea.INCEARCA SI TU!

| FlashGun a răspuns:

Ma scrie pe google chet engime si vezi ca plantele o sa ti se termine in 3 min