| alexCELmare a întrebat:

Dati-mi si mie un metin pe care cresti usor faci bani repede si la download sa nu aiba nici o treaba cu arhivele funda cat casa

10 răspunsuri:
| 01Joulie01 a răspuns:

Alegeti un server cu Xp cat mai mult si drop de asemenea
http://gamingtop100.net/metin2/
La fel poti citi despre mai multe servere si sa iei o decizie

| andrei4321 a răspuns:

Metin2united

| m3looo a răspuns:

Pai de exemplu pe metin2 TIM, poti sa ai cal de la lvl 1, de la lvl 1 ai obiecte +9, un level cresti in maxim 10 sec....incearkwinking

| Lavinia57 a răspuns:

Mtin2 gx icercal ca am facut in timpul 177...240 am facut 81

| adi_7960 a răspuns:

Incearca metin2 hotstyle e super tare si intr-o ora faci lv 130!

| RamCharan11 a răspuns (pentru andrei4321):

La metin2 united cresti greu si bani la fel

| RamCharan11 a răspuns:

Metin2 Epical.Cresti foarte usor bani la fel pvp 90% pvm 30% cu evolutii etc. Funda?

| Patrascu_Danut_1993 a răspuns:

Cellestial World

| suplyxX a răspuns:

Metin2 earth si pagate pe serverul hiperion