| KameliaFrumusika a întrebat:

Dati-mi si mie un metin pvm-pvp bun in afara de: Hammer,Arena,Lunaris, New metin3, Hotstyle, Ro speed, Metin2GTH,Metin2Steel,Metin2Mondial,Metin2United,Aura,Li ght,Crytikal,Mania,Metin2Guabina,Metin2 epikal, Metin2Fun,Metin2earth,Metin2Dinamik,Metin2Gx,Metin2Mage, Metin2Tim,Metin Tdl, Metin2Energy(sau daca se lasa vreunuil dintre voi de astea si n-are ce face cu itm big grin dau funda)Daca stiti in afara de astea unu bun de preferat fara donatii lasati link dau funa:*

34 răspunsuri:
| Catalin85067 a răspuns:

Metin2Tenerife

| AdytzwBăă a răspuns (pentru Cosminel25):

Http://www.metin2reynold.com cautama pe [SGM]BladeFight sa iti dau mai multe detalii eventual sa te ajut cu cate ceva

| Andreas_Andy_2000 a răspuns:

Incearca Metin2 mondial sau Metin2xpm

| AdytzwBăă a răspuns:

Metin2 Alaska. Cautama pe BladeFight sau AnarKy stau mult pe ch3. O sa-ti placa