| vladbosul a întrebat:

Dati-mi va rog un sv de cs mod zm unde se face ammo extrem de repede. Va rog frumos. Sa fiti siguri ca merge, ca se face ammo foarte repede si ca e misto. Sv care merge si se face ammo repede si daca imi place primeste funda + vot. Astept servere!

Răspuns Câştigător
| GabrieLSeby98 a răspuns:

Zm.devil.ro faci 4000 ammo pe plansa are golden ak 47 tot

63 răspunsuri:
| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat ammo vrei.

| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Connect 5.14.236.103:27015 se fac ammo repede admin+vip gratiss mai multe detalii la id de mess stefanmagareata@yahoo.com haideti primi 10 care vin au admin+vip free!

| moiseraul a răspuns:

Zp.gogames.ro incercati un sv foarte frumos faceti amo rapid! nu vreau neaparat funda doar vreau sa va dtistrati!

| Spartanii321 a răspuns (pentru flavyx):

Cand vreau sa intru in sv imi spune ceva cu slot ce sa fac?

| Pana_Seby_1996 a răspuns:

Zmgold.servegame.com

| Stefan998 a răspuns:

Vreti sv de cs mod zm super tare unde se da vip gratis? daca vreti ma gasiti la id de mess popescu_nita

| Stefan998 a răspuns:

Intrati pe cel mai tare si mai nou sv de cs mod zm din lume 178.157.85.244:28015
daca nu va merge ma contactati la id de mes popescu_nita

| Golden_Cosmyn_1996 a răspuns:

Uite aici sv de zm 93.114.199.11:27015

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague

| laurentiu2004 a răspuns (pentru flavyx):

Esti sigur?

| laurentiu2004 a răspuns (pentru huni10):

Nu imi merge

| Poiana_Edy_1998 a răspuns:

Damii si mie un sv de zm calumea.Va rog frumos

| Poiana_Edy_1998 a răspuns:

Dati-mi si mie un sv de zm.Va rog frumos

| Anonim22341 a răspuns (pentru GabrieLSeby98):

Cum adica pe plansa?

| Botos_Adi_1980 a răspuns:

Zp.gogames.ro

| versaceIntrebariPentruPk a răspuns:

Zombie.flashweb.ro Se face ammo foarte repede... si gloante infinite se cauta admin repede

| Narcis_David_1993 a răspuns:

Nu fiti prosti si luati-l pe asta scuze ca vb asa dar e marfa! dar daca vrei sati salvezi ammo scrie asa /save all sv este 192.168.1.2:27015 ia-l

| carlos770 a răspuns (pentru RAMBOX):

Da happy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Zombie.CsForEver.Ro:27015
Imi pare rau daca vrei lm, de la o vreme nu mai merge, chiar daca scrie "apasati c pentru laser".
Este respawn, aproape down, 10-15 playeri (uneori nu e nimini, dar pentru scurt timp).

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Si prin respawn nu ma refer ca e serverul respawn, ci ca daca mori ca zm primesti respawn ca zm. Daca mori ca om (cazi in vreo prapastie, vreo explozie sau altceva) primesti, uneori respawn ca om.

| Costinas_Costi_1999 a răspuns:

Zm.freakz.ro i fain

| Kiru_KiRu_1986 a răspuns (pentru GabrieLSeby98):

Cum ma pot inregistra? k nu imi apare

| Kiru_KiRu_1986 a răspuns (pentru GabrieLSeby98):

Cum ma pot inregistra? Ca nu imi apare.

| CarbooN a răspuns:

Zc.rangfort.ro eu sunt pufarinawinking

| dragosbogdan001 a răspuns:

Connect zm.europacs.ro. E fast ammo. Uneori se da vip gratis la tot serverul cateva ore. Cand e cu vip gratis la toti, stai sa vezi, mii de ammo pe ora.

| Enescu_Eduard-Andrei_1992 a răspuns:

Slatina.cs1.ro spune-i ca eddy te-a trimis

| Fcsb_Mugur_1991 a răspuns (pentru MyNameIsKLAUS):

Nu merge daca ai putea spune numele si nu id

| Ostafe_Andrei_1997 a răspuns:

zm.wtfcs.com. ioncearcal

| Alexandru32178 a răspuns:

Zm.lgn.ro

| Riciu_Cosmin_1988 a răspuns:

89.39.13.236:27015 Se face Creditele Foarte Repede este Sv de Zm Cu lvl de exemplu lvl 1 50 credite lvl 2 100 se inmulteste cu 2 fiecare lvl si sunt doar 17 levele cu clase de zm diferite
fiecare Lvl are o abilitate sau baie mai mult speed HP si gravity!
Va Voi Astepta Pe 89.39.13.236:27015! cu 10 ore Admin Gratis