| vladbosul a întrebat:

Am o intrebare urgenta descpre CS. Dati-mi repede servere pentru cs mod ZM unde se face ammo repede.Sa nu se faca ammo incet ca vreau repede.Repede plsss! Dau funda sv cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| smecheras54 a răspuns:

Zm.gogames.ro faci amo repede si mai e si cu lasere si jet si iti da si subliniez 90 ammo pe fiecare mapawinking sa nu uiti sa dai funtitawinking

19 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

95.65.24.97:27022 cel mai tare servar din luem se face ammo repede adminu prietenos este nou facut e mod zm e cel mai tare eu va sugerez sa intrati!

| shadow222 a răspuns:

89.39.126.243:27015 intra

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro.

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 Zombie Plague admin free si ammo se face foarte repede

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis92.115.57.55:27015 se face ammo foarte repede IN Extra items sunt iteme bune si se da a+vip gratis

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

Iti spun sincer ca Zm.gogames.ro e cel mai bun server din lume!

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

Zm.devil.ro cel mai tAre happy

| best476 a răspuns:

Zp.xqs.ro 1 ammo=1dmg
zm.devil.ro 10dmg=1ammo

| mechanIc a răspuns:

Zm.gamez-arena.com ai gloante infinite tragi fara sa reincarci faci cam 10 amo dintr`un cartus

| DanielDiferitul a răspuns:

Hei,buna si tie, nu stiu daca o sa te multumeasca am un server pentru tine zm.brigada1.ro are banca(maxim 1000 ammo packs), se cauta admin(eu sunt ma gasiti cu numele TiGruTul nu incercati sa sa furati numele e rezervattongue) dar adminul nu se da din burta eu va voi ajuta id meu:danyprince10 cei care sunt dornici de un admin i voi ajuta(binenteles cei cu experienta minim 6luni)le dau forumul le explic orice nelamurire. Spor la munca Bafta in continuare.

| GeorgexXx5 a răspuns:

Frate iti dau server care faci cel mai repede ammo si are si gloante infinite pe deasupra are si lvl pentru ct human apesi j si o sa vezi

| GeorgexXx5 a răspuns:

Dacami dai funda iti dau srvru.
add id : george_fitosu1994

| GeorgexXx5 a răspuns:

Frate iti mai subliniez 20 ammo pe 600 dmg

| Alexx21 a răspuns:

Add zm.j2p.ro(se da ammo in fiecare seara la 00:00[500 ammo])
Add zm.devil.ro(faci ammo la nebunie)

| OK_Assasin_DEEAD_1990 a răspuns:

Zm.gogames.ro e super fain faci ammo repede si in fiecare mapa iti da cate 200 ammo intra s tu ca e super fain. sau daca nu zm.j2p.ro

| OK_Assasin_DEEAD_1990 a răspuns:

Zm.gogames.ro este cel mai tare server in fiecare mapa imi da 200 ammo. daca nu intra pe zp.xqs.ro si asta este super si faci mai repede ammo

| Craciun_Mihai_Radu_1995 a răspuns:

Vreau sa fac ammo mult